Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 2.0
PlatoonRated ★ 2.0
Out of AfricaRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 3.0
UnforgivenRated ★ 2.0
The English PatientRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0