Movies
Ratings
254
About TimeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 2.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Man on FireRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
London Has FallenRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5