Movies
Ratings
674
DuneRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 3.5