Movies
Ratings
78
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5