Titles you rated
The SubstanceRated ★ 5.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 1.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0