Titles you rated
Man vs. WildRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5- PoksokeulleopRated ★ 3.5
Game Show Fun and JoyRated ★ 3.0- Terms of EndearmentRated ★ 5.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
TV Animal FarmRated ★ 3.5- 도전 1000곡Rated ★ 2.5
- Cheheom Salmui HyeonjangRated ★ 4.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
Let’s Go Video TravelRated ★ 4.0- 영화가 좋다Rated ★ 4.0
Escaping Crisis No. 1Rated ★ 4.0- SpongeRated ★ 4.0
- 스타 골든벨Rated ★ 4.0
- People Looking for a LaughRated ★ 3.5
- Gag ConcertRated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5