Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0- Love BaristaRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5- Mad RushRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 4.0
The Recorder ExamRated ★ 4.0
Method ActingRated ★ 3.5
A Good MotherRated ★ 3.5