Titles you rated
 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0 The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0 The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0
 Mid90sRated ★ 4.5 Mid90sRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.5 No Other ChoiceRated ★ 4.5
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0 Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
 HappyendRated ★ 4.0 HappyendRated ★ 4.0
 BurningRated ★ 3.5 BurningRated ★ 3.5
 InterstellarRated ★ 4.5 InterstellarRated ★ 4.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 3.5 Love in the Big CityRated ★ 3.5
 PicnicRated ★ 2.5 PicnicRated ★ 2.5
 Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5 Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
 Robot DreamsRated ★ 4.0 Robot DreamsRated ★ 4.0
 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5 All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
 Yadang: The SnitchRated ★ 2.0 Yadang: The SnitchRated ★ 2.0