Movies
Ratings
764
HarbinRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.0
80 for BradyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Book ClubRated ★ 4.0
Book Club: The Next ChapterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5- HeroRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.5