Titles you rated
Normal PeopleRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.0- Good PeopleRated ★ 3.0
JTBC LectureRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 0.5- SoulmateRated ★ 5.0
- Tears in the ArcticRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0- Shinhwa Broadcast Season 2Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0