Movies
Ratings
13
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.5