Titles you rated
Hail to HellRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0