Titles you rated
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Alchemy of SoulsRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0