Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0