Movies
Ratings
26
Before SunriseRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0