Movies
Ratings
112
LeonRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
The Riot ClubRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0