Series
Ratings
65
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Harvest VillaRated ★ 5.0- Sons and DaughtersRated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
- The Final MatchRated ★ 4.5
- One of A PairRated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0- You and IRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0- LA ArirangRated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5