Series
Ratings
94
PastaRated ★ 1.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 0.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Three BrothersRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0