Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
I-LANDRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Her Private LifeRated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
KissXsisRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Ending AgainRated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 4.0- Squid Girl!?Rated ★ 3.5
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 3.0