Movies
Ratings
24
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0