Movies
Ratings
229
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0
First SummerRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0