Titles you rated
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 0.5
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0