Movies
Ratings
96
Death ProofRated ★ 4.0
Someone You LovedRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 5.0
Someone SomewhereRated ★ 4.5
A Perfect ManRated ★ 4.0
CometRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0