Titles you rated
Memento MoriRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
8½Rated ★ 5.0
KagemushaRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Fanny & AlexanderRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
Victory of the FaithRated ★ 1.0
Barton FinkRated ★ 4.5
The EmpireRated ★ 2.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
Bad LieutenantRated ★ 5.0
Bicycle ThievesRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
A ProphetRated ★ 5.0
The Thin Red LineRated ★ 5.0
Diary of a Country PriestRated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
Lost and BeautifulRated ★ 5.0