Movies
Ratings
20
The HostRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0