Movies
Ratings
333
HanbandoRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5