Titles you rated
BasquiatRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 2.0
17 AgainRated ★ 2.0
AlfieRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Perfect SenseRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Sid & NancyRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0