Movies
Ratings
103
King KongRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
General's Son IIRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0