Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Shazam!Rated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0