Titles you rated
The TerminalRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The GorgeRated ★ 3.0
Pom PokoRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 5.0