Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
MovingRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0