Titles you rated
The GuestRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 1.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0