Movies
Ratings
225
300Rated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 2.0
10,000 BCRated ★ 0.5
About TimeRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
LeonRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Wolf Warrior 2Rated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5