Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0- BE-BOP-HIGHSCHOOLRated ★ 4.5
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
BakumanRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!! The MovieRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
InnocenceRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5
My Dad is a Heel WrestlerRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Frozen FeverRated ★ 4.0