Titles you rated
Wind Breaker Season 2Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 4.5
Target : Billboard - KILL BILLRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 3.5
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0