Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
It’s Okay!Rated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Parallel MothersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
White NoiseRated ★ 2.5
Pauline at the BeachRated ★ 3.0
Dirty DancingRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 2.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
September 5Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5