Movies
Ratings
110
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Prayers for BobbyRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5