Movies
Ratings
40
The AttorneyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0