Titles you rated
MIU404Rated ★ 3.5
VivantRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Deka WankoRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0- The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0- 마지막 약속Rated ★ 3.0
Yokoso Wagaya eRated ★ 2.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0