Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0- Black ButlerRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 5.0