Titles you rated
American SniperRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0