Movies
Ratings
873
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
LeeRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.5- HallanRated ★ 3.5
SproutRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Concrete MarketRated ★ 3.5
DyingRated ★ 4.5- HurdleRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0- The CheatRated ★ 3.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5