Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5