Movies
Ratings
211
The Hurt LockerRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0