Titles you rated
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 1.0
BumblebeeRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 1.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 3.0
The Birth of a NationRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5