Titles you rated
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
HealerRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Road No. 1Rated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0