Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 2.0
The Last Days on MarsRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.0