Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Slow TrainRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0