Movies
Ratings
20
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 0.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0