Titles you rated
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Down with LoveRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 3.0
CluelessRated ★ 4.0
French KissRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Johnny MnemonicRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5